26.03 - DZIEŃ MATKI

26.03 - DZIEŃ MATKI

Dzień Matki

Chociaż „matka jest tylko jedna” to niejedno ma imię. Dziś świętujemy Dzień Matki – opiekunki i karmicielki, ale również przyjaciółki, powierniczki, nauczycielki, a nierzadko również sponsorki. W tym wyjątkowym dniu długo można byłoby wyliczać liczne zasługi niezastąpionych mam, które kochają bezwarunkową miłością. Co podarować Mamie z okazji Dnia Matki? Przygotowaliśmy propozycje niebanalnych skarpetek, z którymi z łatwością wyrazisz w tym dniu swoją wdzięczność.

Mama to całodobowa opieka medyczna, domowy lekarz, świetny diagnosta, a jednocześnie najczulsza pielęgniarka. W dodatku psycholog i wyjątkowo wykwalifikowany terapeuta. W uznaniu dla jej medycznych uzdolnień podaruj jej zatem zabawne skarpetki z pielęgniarką lub kolorowe skarpetki z lekarzem!

Zabawne skarpetki dla pielęgniarki - Emme Ergency
Zabawne stopki z pielęgniarką - Emme Ergency
 Zabawne skarpetki dla lekarza - Dr Phil Good
 Zabawne stopki z lekarzem - Dr Phil Good

W medyczną tematykę doskonale wpisują się również skarpetki z narządami wewnętrznymi „Dr Sock”. Z pewnością przypadną do gustu każdej mamie, która oprócz serca na dłoni zapragnie mieć również… nerki na stopie!

Skarpety Dr Sock - Many Mornings
Skarpety Dr Sock Low - Many Mornings

Mama to najlepszy budzik i niestety równie skuteczny alkomat. Jeśli wydawało Ci się, że kiedykolwiek zamydliłeś jej oczy gumą do żucia to masz rację – wydawało Ci się. Mamie, przed którą nic się nie ukryje podaruj skarpetki dla prawdziwych detektywów.

Skarpety Clue Detective - Many Mornings
Stopki Clue Detective Low - Many Mornings

Mama zawsze gotowa spieszyć na ratunek, z pewnością nieraz pozwoliła Ci nadużyć swojej dobroci, finansując najpierw zakupy w szkolnym sklepiku, a z biegiem lat wiele innych wydatków, wyjść i imprez. Dziś możesz podziękować jej za to z zabawnymi skarpetkami w dolary lub też kolorowymi skarpetkami w monety i banknoty.

Zabawne skarpetki w dolary - Ben
Zabawne skarpetki w dolary - Ben Kids
Zabawne skarpetki w monety i banknoty - Endless Richness

Matka żywicielka to w pierwszych 9 miesiącach Twojego życia całodobowy bufet, a przez wszystkie kolejne lata najlepsza szefowa kuchni. To ona zaopatruje Cię w słoiki i zaprasza na niedzielne obiadki, a jej  kuchnia wyznacza ponadczasowe standardy dla wszystkich potraw, których kiedykolwiek spróbujesz. Dlatego też, idąc do restauracji, niczym Magda Gessler oczekujesz, że będzie „smacznie jak u mamy”. Dziś możesz docenić jej kulinarne talenty, wręczając Mamie zabawne skarpetki „Kuchenne rewolucje”. Podziękuj jej za wszystkie pyszne ciasta, wręczając apetyczne skarpetki „Szarlotka” lub też śmiało ogłoś, że żaden rarytas nie może równać się z maminymi pierogami. Jeśli są popisowym daniem Twojej Mamy, z pewnością doceni ona zabawne skarpetki „Pierogi”.

Wesołe skarpetki - Kuchenne rewolucje
Wesołe skarpetki - Szarlotka

Za wszystkie śniadania, które Mama zrobiła Ci do szkoły podziękujesz jej dzisiaj, wręczając wyjątkowy zestaw prezentowy „Breakfast”. W jego skład wchodzą trzy pary kolorowych skarpetek, które razem tworzą idealną kompozycję śniadaniową – jajka, kawka, nóż i widelec.

Zestaw skarpetek - Breakfast
Zestaw skarpetek - Breakfast

Jeśli Twoja Mama, za jedną ze swoich misji obrała nakłonienie Cię do jedzenia 5 porcji warzyw i owoców dziennie, trafnym prezentem na Dzień Matki okaże się kolorowy zestaw skarpetek „Fruit Set”.

Zestaw skarpetek - Fruit Set
Zestaw skarpetek - Fruit Set

Mama korepetytorka spędziła długie godziny nad Twoimi pracami domowymi. Prawdopodobnie pomogła Ci przebrnąć przez królestwo eukariontów, wiedziała za co kochasz Słowackiego i znała magiczne wzory na zadania matematyczne, których zwyczajnie rozwiązać się nie dało. Jeśli Twoja Mama uczyniła szkolne lata znośniejszymi, podziękuj jej dzisiaj, wręczając kolorowe skarpetki „Back to school”.

W tym Dniu Mama zasługuje na szczególne wyrazy uznania za to, że była Twoją najcierpliwszą i najbardziej wyrozumiałą nauczycielką. Za to, że nauczyła Cię wielu przydatnych rzeczy, w tym życia, podziękujesz jej z zabawnymi skarpetkami dla nauczycielki.

Wesołe skarpetki - Back 2 school
Zabawne skarpetki dla nauczycielki - Margaret Teacher

 

Jeśli szukasz oryginalnego i zabawnego prezentu na Dzień Matki wybierz fajne skarpetki! Zadbaj o to, by Twoja miłość i wdzięczność towarzyszyły Mamie na każdym kroku!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl