09.04 - Międzynarodowy Dzień Jednorożca

09.04 - Międzynarodowy Dzień Jednorożca

Międzynarodowy Dzień Jednorożca

Te fantastyczne zwierzęta cechuje niezwykły urok. Posiadają klasę, wdzięk i szyk. Są czystą słodyczą, uosobieniem piękna. Otacza je aura tajemniczości i magii. Emanują niezwykłością, roztaczają wokół siebie cudowny czar i świecą nadprzyrodzonym wręcz blaskiem. Stukot ich kopyt to najpiękniejsza muzyka, róg na ich głowie lśni niczym diament, a wszędzie gdzie się pojawią, w ślad za nimi podąża tęcza! Mowa oczywiście o jednorożcach, które szturmem weszły w kanony współczesnej popkultury i podbiły serca ludzi na całym świecie, dumnie zdobywając szczyty popularności, jako wszelkiego rodzaju gadżety, akcesoria, przebrania i maskotki. 

Choć jednorożce królują w naszych sercach na co dzień, to właśnie dzisiaj oczy całego świata zwracają się ku nim z jeszcze większą atencją! Zapraszamy Was do wspólnego świętowania najbardziej niezwykłego, magicznego, tęczowego i radosnego dnia w roku! To właśnie dziś obchodzimy bowiem Międzynarodowy Dzień Jednorożca! 

 

Prawdziwe jednorożce na wyciągnięcie stopy

Czy jednorożce istnieją naprawdę? Oczywiście! Znajdziesz je w morzach Oceanu Arktycznego. Mieszkają tam spokrewnione z delfinami narwale, nazywane właśnie „Morskimi Jednorożcami”. Możesz jednak poszukać w znacznie cieplejszym klimacie – szeroki wybór bardzo prawdziwych skarpetek w najprawdziwsze jednorożce znajdziesz w naszym sklepie. Jednorożce, dawniej mityczne i nieosiągalne dziś są na wyciągnięcie… stopy!

W naszym sklepie znajdziesz kolorowe skarpetki w jednorożce dla dorosłych oraz dla dzieci!

 

W mitologii jednorożce najczęściej są przedstawiane jako konie, jelenie lub pegazy ze skręconym rogiem, wyrastającym z czoła. Jednorożec miał żyć w egzotycznych krajach (takich jak np. Indie) i zamieszkiwać niedostępne dla człowieka góry. Według legend zwierzę to było niezwykle szybkie i rącze, a żaden zwyczajny koń nie mógł się z nim równać. Porównywanie pociągowego konia do mitycznego rumaka jest jak porównywanie zwykłego banana do banana chiquita! W ten sam sposób skarpetki w jednorożce deklasują swoje rywalki w postaci białych stopek. W Międzynarodowy Dzień Jednorożca porzuć codzienność i nudę, a wraz z nimi białe skarpetki! Wnieś w swoje życie niezwykłość i od tego dnia noś dumnie magiczne skarpetki w jednorożce!

 

Tęczowa tarcza przed smutkami szarej codzienności

W Dzień Jednorożca nie możesz się smucić. To święto powstało bowiem jako alternatywa dla Blue Monday – najbardziej depresyjnego dnia w roku.  Kolorowe skarpetki w jednorożce rozchmurzą każdego smutasa i wniosą całą paletę barw w szarą codzienność! Choć dawniej jednorożce uważane były za potężne, tajemnicze i nieprzystępne zwierzęta, dziś są symbolem kolorów, tęczy, energii, zabawy i magii. Z kolorowymi jednorożcami na stopach z łatwością odnajdziesz w sobie energię i optymizm. Niech tęczowe skarpetki będą tarczą, która ochroni Cię przed smutkami szarej codzienności.

Jednorożce i tęcza to idealne połączenie! Znajdziesz je na zabawnych skarpetkach nie do pary – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Skarpetki nie do pary - Jednorożce

 

Zamiast szmaragdów i diamentów – jednorożce! 

Skarpetki z jednorożcem to fantastyczny pomysł na prezent! Wnieś w życie najbliższych Ci osób  prawdziwą magię i podaruj im skarpetki w jednorożce! Jest to prezent wyjątkowy i niezwykle drogocenny.  W końcu już w średniowieczu sproszkowany róg jednorożca był dwukrotnie droższy od pereł i trzykrotnie droższy od rubinów.

Jednorożce, słodko drzemiące na tęczy, w otoczeniu puszystych obłoczków, serduszek i gwiazdek, znajdziesz na skarpetkach „Happy Unicorn”. Zbierz wszystkie szczęśliwe jednorożce, które znajdziesz w naszym sklepie zarówno na krótkich, jak i długich skarpetkach oraz na stopkach i długich skarpetkach dla dzieci.

Zabawne skarpetki z jednorożcem - Happy Unicorn
Zabawne stopki z jednorożcem - Happy Unicorn

W Międzynarodowy Dzień Jednorożca załóż tęczowe skarpetki w jednorożce i pozwól tym niezwykłym stworzeniom dodać Twoim nogom energii, a może nawet porwać Twoje stopy do szalonego tańca! Z jednorożcami na skarpetkach przemierzaj świat beztrosko, niczym płynący na tęczy jednorożec lub też z wigorem – jak niedościgniony jednorożec, galopujący po niebie w swojej pełnej krasie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl